nurkowanie Egipt – Sharm el Sheikh

sharm_nurkowanie1.jpgnurkowanie Egipt

Oto relacja z wyjazdu zorganizowanego wiosną 2009 r. dla rodziny do Sharm el Sheikh, hotel Grand Plaza – nurkowanie Egipt:

„Musiałem koniecznie zanurkować sobie po niemal półtorarocznej przerwie. Czułem po prostu, że kręgosłup mi wysycha i wiedziałem, że tylko cisza Morza Czerwonego jest w stanie doładować mi akumulatory. Pani Karolina znalazła mi hotel i poleciła pewną bazę nurkową. Czułem że wszystko będzie w porządku, bo odpowiadała na maile w świąteczną niedzielę wieczorem. Tak robią tylko prawdziwi profesjonaliści zaangażowani w to co robią.

sharm_nurkowanie3.jpgNie myliłem się, gdyż Emperor Divers w Sharm El Sheikh to ludzie, którzy doskonale wiedzieli czego mi trzeba. O to, czego nie wiedzieli, pytali natomiast z uśmiechem na ustach. Zawsze zazdrościłem dive masterom ich niezmaconego spokoju ducha i poczucia, że robią dokładnie to co lubią.

Miałem aż trzy dni nurkowe. Na pierwszy zabrałem dzieci i żonę. Super jest móc połączyć przyjemność nurkowania i możliwość bycia z kochaną rodziną. Każde nurkowanie miało swój wcześniejszy briefing. Ani przez sharm_nurkowanie2.jpgchwilę nie miałem złudzeń, że jestem w otoczeniu profesjonalistów. Przy czym oni wiedzieli, że ja przyjechałem odpocząć, a nie na obóz harcerski. Fenomenalne. Pozdrawiam nurków i pracoholików.”

Andrzej Kępczyński

Znajdź wakacje dla siebie i dla swojej rodziny, wypoczynek i nurkowanie.

Tagi strony: , ,

Zobacz także najnowsze oferty naszych wyjazdów nurkowych:

Napisz komentarz: