Ślub w Tajlandii 2015 cywilny

ślub w Tajlandii

Pani Agnieszka i Pan Paweł za pośrednictwem naszego biura podróży wyjechali w długą podróż do Tajlandii, najważniejszą oraz najbardziej ekscytującą podróż swojego życia, by tam oficjalnie zawrzeć swój związek małżeński – był to ślub w Tajlandii, cywilny. Poniżej znajduje się ich krótka relacja z  owego wspaniałego wyjazdu:

Witamy serdecznie,

Chcieliśmy podzielić się naszymi wrażeniami ze wspólnie odbytej podróży do Tajlandii. Bardzo dziękujemy Państwu za niezwykle fachową organizację naszego ślubu. Wszystko zostało dopięte na ostatni guzik i było znakomicie zaplanowane dosłownie od samego początku, to jest lokalizacja, hotel, obsługa i oczywiście sama ceremonia zaślubin. Wszystko było pięknie zorganizowane i co najważniejsze wszystko odbyło się całkowicie bezstresowo. Z Panią Iwoną widzieliśmy się w Bangkoku w ambasadzie oraz w dniu uroczystej ceremonii.
Kolacja była bardzo smaczna, fotograf też spisał się na medal – Sam przywiózł ze sobą płyty ze zdjęciami do naszego hotelu znajdującego się na Phuket. W pokoju były pięknie dekoracje kwiatowe pierwszego dnia i jeszcze piękniejsze w dniu ślubu.
Oboje jesteśmy bardzo zadowoleni z całego naszego pobytu w tym jakże niezwykłym kraju jakim jest Tajlandia.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za wszystko. Nigdy nie zapomnimy tego, co Państwo dla nas zrobili i jak cudownie zorganizowali nasz ślub.

Aga i Paweł

AgaiPawel

Napisz komentarz: