Safari nurkowe Egipt 2015

safari nurkowe Egipt

Poniżej relacja Pani Marzeny, która uczestniczyła w safari w Egipcie na trasie Brothers, Daedalus, Elphinstone – safari nurkowe Egipt:

” Wyjazd bardzo udany, jesteśmy zadowoleni, bardzo dobrze spędziliśmy czas. Kompozycja grupy jest bardzo ważna, dlatego doceniam ze mogla Pani udzielić tej informacji z  wyprzedzeniem. Trasa sama w sobie bardzo wymagająca i dość trudne warunki nurkowe. My dużo się nauczyliśmy ale tez było sporo stresu. Ogólnie na tym rejsie poziom nurkowy był bardzo wysoki, wielu uczestników było instruktorami. Zrobiliśmy dodatkowo kurs Nitrox i od razu mogliśmy aplikować przy nurkowaniach. Nie widzieliśmy tez zbyt wielu dużych zwierząt.
Ja tylko jednego rekina, inni mieli więcej szczęścia, delfiny tylko z lodzi. Nastroje na lodzi były podzielone, opinie również od szczęścia, poprzez sezon nurkowy aż do umiejętności instruktorów. Instruktor z Niemiec był bardzo doświadczony ale drugi chyba jeszcze w trakcie szkolenia.Poza tym wszystko działało bez zarzutu, wiza, dowóz do lotniska, ekipa na lodzi, jedzenie. My jesteśmy zadowoleni i na pewno będziemy planować wraki północy w przyszłym roku. Gdyby miała Pani jakieś ciekawe oferty bardzo proszę o przesłanie. Bardzo dziękuje za pomoc i organizacje.”
Pozdrawiam serdecznie,
                       Marzena

Tagi strony: , ,

Zobacz także najnowsze oferty naszych wyjazdów nurkowych:

Napisz komentarz: