Narty Włochy z dziećmi 2015

narty Włochy

Pani Maja wraz ze swoją rodziną wybrała się na narty do Włoch. Dzieci uczestniczyły w programie przygotowanym specjalnie dla nich, a dorośli mogli szusować na stokach bez obaw o swoje dzieci. Poniżej krótka relacja z ich wyjazdu – narty Włochy:

Dzień dobry,

Tak, wyjazd udany i wszystko w porządku. Zarówno rezydentka, jak i wszyscy instruktorzy oraz animatorzy obecni na miejscu to bardzo dobrze zorganizowana ekipa sympatycznych i kompetentnych osób.

BVWY-1973-2Warunki hotelowe i żywieniowe zadowalające. Pokoje czyste i sprzątane codziennie. Obsługa bez zarzutu. Usytuowanie hotelu fantastyczne. Jedyne zastrzeżenia do dostępu do internetu – w zasadzie brak, mimo kodów dostępowych drukowanych w recepcji. Nie udało mi się podczas wyjazdu ani razu (na żadnym z moich 3 urządzeń) uzyskać dostępu do internetu. Te same problemy zgłosili inni zakwaterowani w tym hotelu.

Program „Mama i ja” to świetne rozwiązanie dla wszystkich rodziców – nie tylko samotnie wychowujących. Już poleciłam Państwa usługi kilku osobom i ja sama będę na pewno w przyszłym roku brała taki wyjazd pod uwagę.

Jeszcze jedna uwaga – w zasadzie wszyscy uczestnicy byli mocno zaskoczeni długim czasem podróży z lotniska do hotelu. Zajęła ona 3 godz w jedną stronę zarówno w dzień przyjazdu, jak i wylotu.

Myślę, że warto by było o tym informować wcześniej – szczególnie rodziców z młodszymi dziećmi, aby byli przygotowani i w kwestii toalety i jedzenia / picia na drogę dla naszych najmłodszych.

Dziękuję za sprawną obsługę.

Pozdrawiam serdecznie.

Maja Serocka

Zapraszamy na naszą stronę narty. Znajdą tam Państwo wyjazdy zarówno dla siebie jak i swoich pociech 🙂

Tagi strony: , , , , ,

Napisz komentarz: