Narty Lombardia w marcu

narty Lombardia

Pan Jacek wraz z rodziną zarezerwowali u Nas wyjazd na narty do Włoch w rejon Lombardii, poniżej jego krótka relacja z wyjazdu – narty Lombardia:

Witam Panią !

jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu w Bormio.
Trasy narciarskie przygotowane b. dobrze, stoki szerokie i długie .
Pomimo, że hotel Baita Montna położony jest ok. 1 km od centrum miasta, dojazd ski-busem do centrum i do stacji narciarskiej jest bardzo wygodny, ski-bus co pół godziny do 18.30 przy hotelu.

Termy miejskie (nowe) tylko 7 mi. piechotą z centrum Bormio. Bilet tani 15 EUR po godzinie 14.00 ale trzeba dopłacić 2 EUR za ręcznik i 2,50 EUR za czepek jak się nie wzięło ze sobą.

Pomimo, że hotel tylko ** gwiazdki to pokoje czyste, sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki.

Położenie hotelu jest bezpośrednio przy drodze na Mediolan. Niestety w pokojach położonych na ulicę jest głośno. Na szczęście udało nam się zamienić pokoje na te od podwórza i było o niebo lepiej.

Kuchnia bardzo dobra, nawet lepsze niż w wielu hotelach *** gwiazdkowych. Pani właścicielka parzyła osobiście bardzo dobrą kawkę na śniadanko a na kolację spełniała nasze życzenie i przygotowywała pyszne rybki (m.in. żabnicę z warzywkami, okonia morskiego i solę), pasty i sery regionalne. Vino bianco ala casa bardzo w porządku.

Atmosfera w hotelu bardzo przyjemna.
Bardzo polacam !

pozdrawiam
Jacek Wójtowicz

Tagi strony: , , , ,

Napisz komentarz: