Wakacje Turcja – Dalaman 2015

wakacje Turcja

Relacja Pani Joanny, której zorganizowaliśmy wakacyjny wyjazd dla całej rodziny. Możecie także poniżej obejrzeć  zdjęcia hotelu Jiva Beach… – wakacje Turcja:

„Panie Karolino, obiecana relacja z hotelu 🙂 Hotel kompaktowy – bardzo ładnie położony z laguną z z rybami i żółwiami. Wszędzie jest blisko do restauracji, nad morze. Dopracowany w każdym detalu. Bardzo dobrze rozwiązane miejsca dla maluchów, dla starszych dzieci zjeżdżalnie – może nie aqua park ale poszaleć można, małe baseny dla rodzin, i dwa duże jeden dla tych co wolą spokój , drugi dla bardziej spragnionych animacji.

Pokoje – bajka! Przepięknie nowocześnie urządzone i to zarówno te 2-3 osobowe jak i rodzinne. Nasz właściwie prawie apartament – dwie ogromne sypialnie z wielkim łóżkami – dwa telewizory ,lodówką , czajnikiem,dwiema niezależnymi klimatyzacjami, łazienka wielkości małego pokoju w blokach. Wszystko gustownie urządzone , z grubymi kotarami – rano słońce nas nie budziło:). Wielkie lustra, piękne reprodukcje ,na suficie kamienne płyty z wyrytymi w różnych językach zdaniem – życie jest piękne.

Kuchnia rewelacyjna i sporo tradycyjnych potraw ale też regionalnych i egzotycznych.

Recepcja bardzo sprawna – pracuje tam Pani Madzi Polka bardzo pomocna. Jak zabrakło leżaków na basenie to przynieśli nowe. Opieka animatorów pierwsza klasa. My z wycieczek nie korzystaliśmy ale podobno też ciekawe. Wieczorem mini disco dla dzieci a potem show dla dorosłych, raz była nawet impreza nocna na zjeżdżalniach. Jest też klub nocny usytułowany w podziemiach – także nikomu w nocy nie przeszkadza.

Plaża kamienista ale wejście do morza piaszczyste. Obok szkoła do windsurfingu i kita. Krótki spacer wieczorem i można pospacerować promenadą w miasteczku – klimatyczną i urokliwą. Pomimo ultra all inclusive – nie ma kłopotu z kimś kto przesadził 😛 spokojnie i przyjacielsko. Goście – to Niemcy , Anglicy, Turcy, Polacy, trochę Czechów. Bardzo fajne miejsce na wypoczynek rodzinny ale też dla par lub przyjaciół ( pokoje z małymi basenami). Jeszcze raz wielkie podziękowania bo to był niezapomniany urlop. I tak nam narobił apetytu ,że już byśmy szukali następnego na przyszły rok. Ale to może we wrześniu:P

Serdecznie pozdrawiam Joanna Stronias

Napisz komentarz: