Ślub na Sri Lance i podróż poślubna

slub-na-sri-lance-10ślub na Sri Lance

Marta i Robert chcieli wziąć ślub na plaży, jednak po zobaczeniu przepięknego ogrodu zdecydowali się na ślub w tym ogrodzie i sesję zdjęciową na plaży – był to więc ich wymarzony ślub na Sri Lance.

Po powrocie opowiadali nam o swoim ślubie, od momentu wyjścia z hotelu, gdzie towarzyszyli im liczni miejscowi tancerze i bębniarze, aż do wybranego przez nich miejsca gdzie miał odbyć się ich upragniony ślub.

Podczas ceremonii ślubnej Młodzi wymienili się przysięgami małżeńskimi oraz siedmiokrotnie wymienili się liśćmi, które symbolizują nierozerwalną więź, całkowitą jedność i głęboką miłość przez kolejne siedem generacji. Następnie urzędnik cywilny okręcił najmniejsze palce u dłoni Państwa Młodych złotym łańcuszkiem i polał je następnie wodą. Po symbolicznej uroczystej wymianie obrączek przez Parę Młodą, nakarmili się oni wzajemnie ryżem, co symbolizuje ślubowanie wzajemnej opieki przez pozostałą resztę wspólnego życia. Następnie Para Młoda zapaliła tradycyjne lampy oliwne jako szczęśliwą przepowiednię sukcesu w życiu.

Prośbą Pary Młodej było zgrabne połączenie ich ślubu na Sri Lance i podróży poślubnej na Malediwach, gdzie przenieśliśmy ich na drugą część ich wspólnego wypoczynku.

Obejrzyj nasze propozycje na stronach tematycznych: ślub za granicą oraz podróż poślubna.

Poniżej znajduje się kilka zdjęć z tego niezapomnianego wyjazdu Marty i Roberta:

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Zobacz także najnowsze oferty podróży poślubnych:

Napisz komentarz: