Ślub na Seszelach 2015

2ślub na Seszelach

Pan Sławomir wraz ze swoją narzeczoną Lilianą wybrali się w podróż za granicę, by tam zawrzeć związek małżeński – był to ich wspaniały ślub na Seszelach.

Witam,

w poniedziałek nad ranem wróciliśmy już bezpiecznie do Polski.

Bardzo dziękujemy za świetnie zorganizowaną wycieczkę!!! Wszystko przebiegło perfekcyjnie. Od początku jak wylądowaliśmy zaopiekowali się nami osoby współpracujące z Państwem, wsadzili nas do taksówki, później na prom i tak aż do hotelu. Powrót tak samo bez żadnego problemu.

Hotel super! Nie spodziewałem się, że dostaniemy pokój takiej klasy. Było napisane standard, a w hotelach *** widziałem różne standardy 😉
Pokój był ogromny z tarasem na ocean oraz ogromna łazienka.
Położenie tego hotelu jest rewelacyjne, dobrze zwiedziliśmy wyspę i nie ma drugiego tak idealnie położonego hotelu blisko oceanu i wśród wspaniałej roślinności.
Personel hotelu bardzo miły i pomocny.

Ślub cywilny też nam się bardzo podobał na plaży przed hotelem nikogo nie było oprócz nas i organizatorów. Jedynie pechowo się niebo zachmurzyło na sesje fotograficzną no ale o to nie można mieć do nikogo pretensji;) na szczęście lać zaczęło dopiero godzinę po sesji.
Ślub kościelny też się udał. Ksiądz bardzo wesoły zrobił nam szybki ślub, życzył szczęścia i to wszystko.

Ciężko to wszystko opisać. Mam nadzieje, że jeszcze uda nam się pojechać z Państwa biurem na jakąś egzotyczną wycieczkę. Będziemy także polecać firmę wszystkim znajomym!

Pozdrawiam serdecznie
Sławomir Ziajka

Obejrzyj nasze propozycje na stronach tematycznych: ślub za granicą oraz podróż poślubna.

Napisz komentarz: