Ślub na Mauritiusie na plaży

ślub na Mauritiusie

slub-i-wesele-na-plazy-10Dla tej pięknej Pary Młodej organizowaliśmy ślub na Mauritiusie, wesele na plaży, dla rodziny. Poniżej relacja, którą czytałam ze wzruszeniem, a zdjęcia potwierdzają, że był to ślub jak z bajki:

„Z naszej strony chcieliśmy pięknie podziękować za organizacje naszego ślubu i przyjęcia. Wszystko było absolutnie perfekcyjne, a wspomnienia zostaną w naszych sercach na cale życie – nie mogliśmy podjąć lepszej decyzji jeśli chodzi o wybór biura, miejsca i hotelu. Personel przez cały pobyt starał się, aby ten czas był dla nas magiczny, a nasza opiekunka była po prostu wspaniała, niesamowicie sympatyczna i baaaaardzo profesjonalna – prosimy jeśli to możliwe jeszcze raz podziękować jej z naszej strony.

Hotel ma niesamowite doświadczenie w organizacji ślubu o nic nie musieliśmy się martwić, bo pomyśleli absolutnie o wszystkim, a my mogliśmy się cieszyć naszym wyjątkowym dniem. Jeśli chodzi o sprawę kolacji po ceremonii to również była fenomenalnie zorganizowana. Oprócz pięknie przystrojonego stołu na plaży rozpalono nam obok ognisko i ustawiono leżanki z masa poduszek – mieliśmy nawet śpiewających kelnerów 🙂 Po kolacji czekała nas kolejna niespodzianka, gdyż cały pokój był w przystrojony świeczkami i płatkami róż.

Z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim i miejsce i hotel, który jest przepiękny i w którym pracują fantastyczni ludzie. Moglibyśmy godzinami rozpływać się nad tym jak było fantastycznie, ale słowami nie da się tego opisać, trzeba to zobaczyć 🙂 pozdrawiamy Ewelina i Yan.”

Obejrzyj nasze propozycje na stronach tematycznych: ślub za granicą oraz podróż poślubna.

Poniżej kilka zdjęć przesłanych przez Parę Młodą:

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Tagi strony: ,

Zobacz także najnowsze oferty podróży poślubnych:

Napisz komentarz: