Ślub na Mauritiusie – relacja

relacja-ze-slub-na-mauritisie-4ślub na Mauritiusie

Pani Hanna i pan Piotr od początku skłaniali się ku ślubowi w pięknym egzotycznym miejscu. Z kilku propozycji wybrali ślub na Mauritiusie, poniżej znajduje się ich relacja, którą otrzymaliśmy po ich powrocie:

„30 listopada 2011r. był dla wielu ludzi kolejnym andrzejkowym, magicznym wieczorem a dla nas był to bardzo ważny dzień – dzień naszego ślubu.

Tak jak wszystko w naszym życiu, tak i zawarcie przez nas związku małżeńskiego odbiegało od przyjętych standardów. USC zamieniliśmy na przepiękny Hotel Sugar Beach położony na wyspie Mauritius, świtę gości zastąpiły kraby maszerujące dumnie po plaży a marsz Mendelsona wykonały egzotyczne ptaki przy akompaniamencie rozbijających się o rafę fal Oceanu Indyjskiego. Stworzyło to wprost niepowtarzalny nastrój.

Turkusowa laguna otaczająca wyspę, fantastyczne piaszczyste plaże, zapierające dech w piersiach widoki, bardzo gościnni mieszkańcy, serwis hotelowy który uważany jest za najlepszy na świecie, a u boku „druga połówka jabłka”… Hmmm… Jak fantastycznie jest chociaż przez chwilę znaleźć się w raju…

W każdy andrzejkowy wieczór, świętując kolejną rocznicę ślubu, będziemy wracać wspomnieniami do tego magicznego miejsca…

Dziękujemy serdecznie za te wszystkie niezapomniane dla nas chwile :D”

Hanna i Piotr

Obejrzyj również nasze propozycje na stronach tematycznych: ślub za granicą oraz podróż poślubna.

Poniżej kilka zdjęć ze ślubu:

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Tagi strony: ,

Zobacz także najnowsze oferty podróży poślubnych:

Napisz komentarz: