pływanie z delfinami Portugalia – relacja

portugalia-plywanie-z-delifnami-9.jpgpływanie z delfinami Portugalia

Relacja Agaty i Marty, które wyjechały do wymarzonej Portugalii na wymarzone pływanie z delfinami w czerwcu 2010r – pływanie z delfinami Portugalia. Zarezerwuj pływanie z delfinami w tym miejscu >> kliknij tutaj << „Witam Pani Victorio. Piszę, ponieważ chciałam bardzo podziękować za wszytko!!!!!!!!! wróciłyśmy prawie dwa tyg. temu z Portugalii i było cudownie:)

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Chciałam podziękować za załatwienie i zorganizowanie pływania z delfinami i to w dodatku w kraju, który był zawsze moim marzeniem – aby tam pojechać. Jeśli chodzi o delfiny to wszystko było tak jak pani napisała 🙂 autobus był spod hotelu juz opłacony, wiedzieli ze Agata i Marta będzie tam o tej i o tej godzinie tego dnia, milo nas przywitali, wiedzieli ze przyjechałyśmy z Polski  i w ogóle było ekstra. Zdjęcia Marty z pływania z delfinami:

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Przygoda z delfinami coś niezapomnianego naprawdę polecam, jeśli ktokolwiek chciałby kiedyś i marzy o tym to polecam – emocje i wrażenia niezapomniane i wrażenia niezwykłe (szkoda tylko ze mi nie pozwolili skoczyć z delfinami salta – hehehe ale tak myślałam, że nie pozwolą ):):):) Zdjęcia Agaty z pływania z delfinami:

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

A Portugalia niesamowita – ludzie przyjaźni i bardzo pozytywnie nastawieni do turystów, cale zachodnie wybrzeże przecudne, a Lizbona tez niczego sobie.

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Hotel fajny, a jedzenie przepyszne 🙂 Chciałbym kiedyś tam wrócić, bo Portugalia ogólnie mi sie bardzo dobrze kojarzy i uwielbiam ten kraj. Sama nazwa mi sie strasznie podoba:) przesyłam kilka zdjęć naszych, aby pani zobaczyła pozdrawiam serdecznie i do usłyszenia. Przesyłamy jeszcze zdjęcia z budowlami z piasku z pobliskiej miejscowości Pera:

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

POZDRAWIAM AGATA I MARTA Z OPOLA” Zarezerwuj pływanie z delfinami w tym miejscu >> kliknij tutaj <<

Tagi strony: , ,

Zobacz także najnowsze oferty pływania z delfinami:

Error: Feed has an error or is not valid.

Napisz komentarz: