pływanie z delfinami Turcja – Marmaris

barbara-z-delifnem-4.jpgpływanie z delfinami Turcja

Relacja Barbary, która pływała z delfinami i była trenerem przez 1 dzień w delfinarium przy Marmaris – pływanie z delfinami Turcja.

Zarezerwuj pływanie z delfinami w tym miejscu >> kliknij tutaj <<

„Pani Victorio, to był wspaniały wyjazd i mam nadzieję, że jeszcze uda mi się tam wrócić:)

Pierwszy raz byłam w Turcji i jestem mile zaskoczona. Rezydent Pan Emin, bardzo sympatyczny. Byliśmy z nim w Efezie i w Pamukkale.

Delfiny pokochałam tak bardzo, że w samochodzie wiszą i w domu duże zdjęcie na ścianie w sypialni:) Poznałam tam cudnych ludzi, którzy na mnie też patrzyli z ciekawością, że co to za babka wykupiła tyle opcji spotkania z delfinkami, a że jest przed sezonem, to nie ma takich napalonych, jak ja za wielu.

Bardzo Pani dziękuję za to, że wybrała Pani dla nas ten hotel i podpowiedziała, jakie mam propozycje pływania spotkania z delfinami.

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Ludzie, którzy zajmują się delfinkami przyjechali tam z różnych miejsc na świecie.

Bardzo sympatyczni ludzie, pomagali mi i robili wszystko, bym czuła się bezpiecznie. Widziałam, jak przeprowadza się terapie dla dzieci z porażeniem mózgowym i nigdy tego nie zapomnę…

W dzień trenera wczułam się w rolę i ten dzień też zapadł w mojej pamięci na zawsze. Pływanie  z delfinkami oswoiłam za drugim razem i nie bałam się, ale z własnej woli wskoczyli ze mną trenerzy.

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Raz to był Mauricio z Peru, a drugi raz Sonia, cudna dziewczyna z Hiszpanii…Był jeszcze Ricardo z Meksyku, Crisi ze Stanów, Emi, Barbara terapeutka no i ,,nasza Beatka oraz Bogart syn szefa delfinarium i sam szef …wszyscy cudni i miałam szczęście, że ich poznałam.dolphin-park.jpg

Jak Pani widzi zapamiętałam ich wszystkich, przez to, że dzięki nim spędziłam tam niesamowite chwile. Dzięki Pani również i polecam się na przyszłość. Jeśli można, to proszę im jeszcze oficjalnie od biura podziękować, z pewnością będzie im bardzo miło:)

Ja jeszcze raz dziękuję Pani, do szybkiego zobaczenia….:)

Pozdrawiam serdecznie.

Barbara”

Zarezerwuj pływanie z delfinami w tym miejscu >> kliknij tutaj <<

Tagi strony: , , ,

Zobacz także najnowsze oferty pływania z delfinami:

Error: Feed has an error or is not valid.

Napisz komentarz: