nurkowanie Lanzarote

lanzarotte-nurkowanie.jpgnurkowanie Lanzarote

Relacja Marcina, któremu zorganizowaliśmy wyjazd na Lanzarote, a on po powrocie polecił sprawdzoną bazę na nurkowanie na Lanzarote. Możecie także poniżej obejrzeć jego zdjęcia i filmy  wyprawy, nurkowanie Lanzarote.

„Lanzarotte świetne, mogę polecać – jeden z lepszych wyjazdów wspaniała wyspa, świetne nurkowania, mały mankament to późne zakwaterowanie w hotelu i wczesne wykwaterowanie bez możliwości przedłużenia. Hotel raczej słabszy (słaba obsługa, średnia czystość, brak klimatyzacji)– ale w dobrym miejscu  i z basenami, kuchnia bardzo przyzwoita, ceny napojów umiarkowane.

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Bardzo miła baza przy małej zatoce w centrum miasta (chyba się nazywała Jalabila Playa), duża fajna baza – dużo sprzętu w dobrym stanie, ceny umiarkowane (droższe tylko intro) – fajny personel – nurkowania wszystkie mieliśmy w Puerto del Carmen 1 dzień na wrakach i 3 dni na rafie.

[local /wp-content/uploads/2010/09/lanzarote-nurkowanie.wmv]

W trakcie 6 nurkowań widziałem 2 ośmiornice, dużą murenę, Angel sharka, 2x barakudy, ogończę, mątwy, duże grupery kraby ślimaki nagoskrzelne i innych sporo – i to raczej zestaw standardowy – moja zona widziała podobnie – a nie nurkowaliśmy razem. Rafa może nie jest zbyt kolorowa, ale fajnie ukształtowana. Wraki też ładnie położone obok siebie jeden na 30-40m drugi na półce na 15-25m.

[local /wp-content/uploads/2010/09/lanzarote-wrak.wmv]

Naprawdę jest co robić – nurkowania były fajnie optymalnie rozplanowane – jedyny mankament to przebieranie się w sprzęt na chodniku przy ulicy, ale tak robili wszyscy niezależnie, z która bazą przyjechali. Rodzina w trakcie nurkowania może plażować się obok miejsc nurkowych, czy bazy.

Pozdrawiam

Marcin”

Chcesz skorzystać z bazy polecanej przez Marcina? Wybierz się na nurkowanie na Lanzarote.

Tagi strony: , ,

Zobacz także najnowsze oferty naszych wyjazdów nurkowych:

Napisz komentarz: