nurkowanie Egipt – Dahab 2009

dahab_podwodne9.jpgnurkowanie Egipt

Oto relacja z wyjazdu zorganizowany do Dahabu w 2009 – nurkowanie Egipt:

Victorio,

Bardzo dziękuję za super obsługę naszego wyjazdu – zapewne dostaniesz też podziękowania od Rolbieckich. Naprawdę jesteśmy bardzo wdzięczni.

Krótkie podsumowanie: Alfa Star coś nawaliło z Hiltonem i w końcu my wylądowaliśmy w Coralii i z Rolbieckim spotykaliśmy się plażowo. Nie ma problemu.

Potem wykazałem pewną nerwowość przy powrocie, bo chcieliśmy zamówić sobie dodatkowe nurki. Ale wszystko było przez Ciebie załatwione super.

[nggallery id=”131″]

Ja jestem już mocno posunięty w latach i mam ograniczona mobilność umysłową, na urlopie nie czytam maili, nie kontaktuję się z rezydentem tylko w starczym uporze trwam przy związku z biurem podróży.

[nggallery id=”132″]

A sam pobyt – OK. Logistyka Planet robi wielkie wrażenie. Szczególnie widać to w recepcji – jestem pod wielkim urokiem Oli z recepcji, która nad wszystkim panuje z uśmiechem.

[nggallery id=”133″]

W nurkowaniach mało zwierzaków. W dodatku zepsuła mi się obudowa więc ze zdjęciami marnie. No, ale takie życie. W sumie bardzo fajnie.

[nggallery id=”134″]

Jeszcze raz dzieki serdeczne.

[nggallery id=”135″]

[nggallery id=”136″]

[nggallery id=”137″]

Jacek i Tomek

Większość z nas była już w Dahabie przynajmniej raz. Nie znam osoby, której Dahab by nie zauroczył. Klimatyczna atmosfera, knajpki nad brzegiem morza, kultowe miejsca nurkowe. Zapraszamy na wyjazdy do Dahab zarówno starych wyjadaczy, którzy znają tam każdy kamień, jak też nowe osoby.

Tagi strony: , , , ,

Zobacz także najnowsze oferty naszych wyjazdów nurkowych: