nurkowanie Egipt – Dahab

nurkowanie Egipt

Zadzwonił do mnie Piotr „hej, Vicky, przygotuj mi jakąś ofertę do Dahab na wrzesień” – nurkowanie Egipt. Powiedziałam „wiesz co, w sumie chętnie bym się tam z Tobą jeszcze raz wybrała” i to spowodowało stworzenie na prędce sympatycznej grupki: kilku przystojnych facetów, kilka fajnych lasek, dwa małżeństwa i Piotruś, mój synek, w owym czasie niespełna 2-letni.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

W Dahabie w tym czasie odbywały się próby freediverów i próba bicia rekordu głębokości. Z podziwem podglądaliśmy ich zarówno na lądzie jak i pod wodą.

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Pod wodą wiedzieliśmy różne cuda…

Nie możemy wyświetlić tej galerii.

ale głównie to się wygłupialiśmy. W sumie nie wiem, co nas napadło, ale podczas wyprawy mieliśmy wieczną głupawkę. Może dlatego, że fajnie się razem bawiliśmy… Może dlatego,  że większość osób miało ciągle uśmiech na swojej twarzy i pod wodą ani na moment on nie znikał. Może dlatego, że większości z nas nie zależało na biciu rekordu  głębokości, tylko na przyjemnym nurkowaniu i dobrej zabawie?

Nie możemy wyświetlić tej galerii. Nie możemy wyświetlić tej galerii.

Większość z nas była już w Dahabie przynajmniej raz. Nie znam osoby, której Dahab by nie zauroczył. Klimatyczna atmosfera, knajpki nad brzegiem morza, kultowe miejsca nurkowe. Zapraszamy na wyjazdy do Dahab zarówno starych wyjadaczy, którzy znają tam każdy kamień, jak też nowe osoby.

Tagi strony: ,

Zobacz także najnowsze oferty naszych wyjazdów nurkowych:

Napisz komentarz: