Windsurfing na Rodos – maj 2016

Nasza klientka rozpoczęła sezon windsurfingowy na północy Rodos. Pani Iga była zakwaterowana w hotelu Blue Horizon, położonym tuż przy bazie. Poniżej jej krótka relacja z wyjazdu:

Witam,

chciałam do Pani pisać 🙂 Wyjazd był nadspodziewanie udany, dokładnie to czego potrzebowałam. Małe ciche miasteczko, bez nadmiernej liczby turystów (tam sezon się w sumie jeszcze nie zaczął, ale i w sezonie pewnie wielkich tłumów nie ma), a co szczególnie ważne nie było polskich i rosyjskich turystów, którzy potrafią być uciążliwi. Z moich obserwacji wynika, że w tej miejscowości odpoczywają głównie Holendrzy, Niemcy i Skandynawowie.

Hotelik przecudny, kameralny, ukwiecony, zapewniający intymność gościom …dokładnie to czego oczekiwałam no i przy samej plaży! Hotel ma pewnie ze 30 lat, ale i tak ze wszystkich, które widziałam w okolicy sprawiał wrażenie najbardziej w klimacie wyspy surferów. Nie najnowszy, ale bardzo czysty i zadbany z codziennym serwisem- do polecenia! W miasteczku mnóstwo knajpek z dobrym jedzeniem, Grecy uprzejmi. Pogoda dopisała! Mam zamiar tam wrócić…tam lub na inną Grecką wyspę jeszcze tego lata

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję 🙂

Iga

Napisz komentarz: